KONFERENCJE

Konferencje to bardzo dobry sposób na przebicie się ze swoim komunikatem do wielu odbiorców. Wie o tym coraz więcej firm i organizacji, dlatego rozmaite konferencje i kongresy odbywają się praktycznie na okrągło. Dziennikarze nie są w stanie być wszędzie, więc wiele z konferencji przechodzi bez echa. Nie ma dziennikarzy, nie ma gości – więc komunikat nie trafia do odbiorców.

Transmisja z konferencji pozwala na bezpośrednie dotarcie do szerszej publiczności. Wielokrotnie realizowaliśmy transmisje z konferencji, na których fizycznie było obecnych raptem kilka osób – ale transmisję oglądały dziesiątki widzów! Te osoby nie mogły przyjść na konferencję, ale mimo wszystko wzięły w niej udział.

Transmisja na żywo jest też wielkim ułatwieniem dla zabieganych dziennikarzy – wystarczy, że prześlesz rozesłać link do transmisji lub zapisu, aby mogą stworzyć artykuł lub relację z konferencji pomimo tego, że nie byli w stanie fizycznie na nią dotrzeć.

Transmisje z konferencji to duża część naszych zleceń. Realizujemy zarówno standardowe transmisje na 1 lub 2 kamery, jak i większe konferencje z wykorzystaniem ruchomych kamer i dodatków, takich jak tłumaczenie na język migowy. Oprócz pojedynczych konferencji, realizowaliśmy transmisje z wielkich wydarzeń, takich jak Forum Ekonomiczne w Krynicy 2016 i 2017. Realizowaliśmy transmisje z konferencji dla:

Nasi Klienci

logo-14-BGK
RGSWS-logo
logo-6-cfp-b
logo-12-EMCCb
logo-8--bok
fuv-logo

Nasi Klienci

logo-14-BGK
RGSWS-logo

„Dzięki Stream1 możemy pokazywać wydarzenia, których nie pokazują inne media”

– Sebastian Moryń, Redaktor Naczelny portalu Telewizjarepublika.pl

Rezerwacja

Jeżeli jesteś zainteresowany transmisją na żywo z konferencji,
dokonaj bezpłatnej rezerwacji terminu.