MUZYKA I SZTUKA

Koncerty, gale, uroczystości zyskują na prestiżu, kiedy są transmitowane na żywo. Wykonawcy, publiczność i sponsorzy na pewno poczują dodatkową mobilizację, wiedząc, że wydarzenie będzie można oglądać na całym świecie – nawet, jeżeli wydarzenie ma charakter bardzo kameralny.

Technologie, z których korzystamy w Stream1, umożliwiają dyskretną realizację transmisji tam, gdzie nie ma wyznaczonych stanowisk dla kamer i profesjonalnej infrastruktury. Nasze urządzenia są niewielkie, i nie ma ryzyka, że w jakikolwiek sposób będą przeszkadzały publiczności czy wykonawcom.

Większe imprezy realizujemy przy wykorzystaniu kilku kamer, więc transmisje mają podobny charakter jak produkcje realizowane za pomocą wozów transmisyjnych. Mamy na koncie transmisje z koncertów muzyki poważnej i rozrywkowej, gali nagród „Teraz Polska”, gali „Człowiek Roku SWS”, gali „Polski Przedsiębiorca 2015 Gazety Polskiej Codziennie”, wyborów Miss Suwałk i wielu innych. Klienci, którzy powierzyli nam realizacje transmisji z wydarzeń kulturalnych to:

Nasi Klienci

Gazeta Polska Codziennie-Black
logo-1-niezalezna-b

Nasi Klienci

Gazeta Polska Codziennie-Black
logo-1-niezalezna-b

„Dzięki Stream1 możemy pokazywać wydarzenia, których nie pokazują inne media”

– Sebastian Moryń, Redaktor Naczelny portalu Telewizjarepublika.pl

Rezerwacja

Jeżeli jesteś zainteresowany transmisją na żywo z koncertu lub podobnego wydarzenia,
dokonaj bezpłatnej rezerwacji terminu.