TARGI

Duże i małe, ogólnotematyczne i specjalistyczne – imprezy targowe to świetne okazje do spotkań. Uroczyste otwarcia, panele i konferencje towarzyszące targom czy po prostu wizyty na stoiskach są zdecydowanie warte pokazania na żywo.

Organizatorzy targów są coraz bardziej świadomi tego, jak ważna jest odpowiednia promocja imprez poprzez udostępnianie wideo w internecie. Najwięksi organizatorzy wdrażają nawet własne „telewizje targowe”, których elementem może być ekipa realizująca transmisje na żywo.

Realizacja transmisji na żywo z targów przynosi korzyści wszystkim uczestnikom imprezy:

  • organizatorowi – buduje prestiż i zachęca potencjalnych odwiedzających do zakupu biletu wstępu
  • wystawcom – umożliwia ekspozycję swoich produktów i usług szerszej publiczności
  • odwiedzającym – pomaga w podjęciu decyzji o odwiedzeniu targów

Najlepszym momentem na przeprowadzenie transmisji z targów jest ich początkowa faza, np. pierwszy dzień dla imprez kilkudniowych: odwiedzający mają czas na podjęcie decyzji, czy odwiedzić targi, a wystawcy wciąż mają dużo energii.

Stream1 współpracuje z największym centrum targowo-kongresowym w tej części Europy, Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Realizowaliśmy transmisje na żywo z World Travel Show 2016 (ponad 7 godzin transmisji), Warsaw Moto Show 2017 i World Travel Show 2017. Przy targach World Travel Show zapewniliśmy także obsługę reporterską do przeprowadzania wywiadów. Nasi Klienci z branży targowej:

Nasi Klienci

logo-3-ptak-b

Nasi Klienci

logo-3-ptak-b

„Dzięki Stream1 możemy pokazywać wydarzenia, których nie pokazują inne media”

– Sebastian Moryń, Redaktor Naczelny portalu Telewizjarepublika.pl

Rezerwacja

Jeżeli jesteś zainteresowany transmisją na żywo z imprezy targowej,
dokonaj bezpłatnej rezerwacji terminu.