WYDARZENIA

Coś ważnego dzieje się na mieście, a Twoi dziennikarze są zajęci? Potrzebujesz transmisji na żywo z samego środka wydarzeń – nawet z zagranicy? A może jesteś organizatorem publicznego wydarzenia i chcesz, żeby świat o nim usłyszał? Możesz na nas liczyć!

Demonstracje, marsze, protesty, oświadczenia, wypadki – regularnie prowadzimy transmisje na żywo z tego typu wydarzeń. Nasi operatorzy doskonale wiedzą, jak poruszać się w tłumie i jak uchwycić ten najważniejszy moment. Dzięki wykorzystaniu niepozornego sprzętu mobilnego, nie wzbudzają tak niezdrowego zainteresowania jak operatorzy czy fotoreporterzy z większym sprzętem. Mogą łatwo się przemieszczać i nie marnują czasu na mozolne rozkładanie się i podłączanie sprzętu.

Oferujemy na tyle dobrą jakość techniczną, że nasze transmisje trafiały nawet bezpośrednio na antenę telewizyjną. Nie ograniczamy się tylko do Polski. Na całym świecie mamy sieć współpracowników, którzy mogą zrealizować dla Ciebie transmisję na żywo przy wykorzystaniu naszej aplikacji mobilnej Stream1. Realizowaliśmy transmisje na żywo m.in. z USA (wybory prezydenckie 2016, wizyta Prezydenta Andrzeja Dudy), Węgier (rocznica Powstania Węgierskiego), Francji i Niemiec. Z naszych transmisji na żywo regularnie korzystają:

Nasi Klienci

logo-9-republika
logo-1-niezalezna-b

Nasi Klienci

logo-9-republika
logo-1-niezalezna-b

„Dzięki Stream1 możemy pokazywać wydarzenia, których nie pokazują inne media”

– Sebastian Moryń, Redaktor Naczelny portalu Telewizjarepublika.pl

Rezerwacja

Jeżeli jesteś zainteresowany transmisją na żywo z
wydarzeń o charakterze newsowym, dokonaj
bezpłatnej rezerwacji terminu.

Kontakt

Jeżeli chcesz wykorzystać rozwiązania Stream1 do
stworzenia sieci reporterów nadających na żywo,
skontaktuj się z nami.