Od 1 czerwca 2017 Stream1 zmienia się na lepsze.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Nowe możliwości

Od 1 czerwca 2017 oferujemy wsparcie techniczne przy nadawaniu na te dwie najpopularniejsze platformy na świecie.

Dzięki nadawaniu na żywo na czołowe platformy wideo na świecie, Twoje materiały mogą dotrzeć do znacznie większej liczby odbiorców. Ponadto, platformy te oferują najnowsze technologie, m.in.: niezawodne serwery, możliwość nadawania w 4K, wide sferyczne (360 stopni) i monetyzację kontentu (zarabianie na swoich materiałach).

Dotychczas przeprowadziliśmy ponad 500 transmisji na żywo, także na YouTube i Facebook Live. Współpracując z nami, otrzymujesz:

  • bezpośrednie wsparcie techniczne związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem transmisji
  • użyczenie sprzętu na czas umowy (zależne od pakietu)
  • pomoc w wyborze i zakupie dodatkowego sprzętu
  • możliwość korzystania z autorskiej aplikacji mobilnej Stream1 na platformy Android i iOS (nowa aplikacja dostępna wkrótce)

Nie, każde konto Stream1 założone po 31 maja 2017 jest kontem premium (płatnym). Naszym Klientom oferujemy atrakcyjny pakiet usług: bezpośrednie wsparcie techniczne, użyczenie sprzętu, pomoc w zakupie dodatkowego sprzętu oraz możliwość nadawania z autorskiej aplikacji mobilnej Stream1. Jesteśmy pewni, że każdy podmiot znajdzie w naszej ofercie odpowiedni dla siebie pakiet – jeżeli nie, prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy.

Jeżeli korzystasz z konta Stream1 w imieniu Klubu GP, Twój Klub otrzyma od nas ofertę na specjalnych warunkach.

Twoje materiały będzie można obejrzeć na wybranej przez Ciebie platformie wideo, np. na Twoim kanale na YouTube. Dodatkowo pomagamy naszym Klientom w umieszczaniu materiałów na stronach zewnętrznych, np. w osadzeniu transmisji na Twojej firmowej stronie internetowej.

Nadawanie na YouTube i Facebook Live

Aby nadawać na żywo na YouTube, musisz mieć zweryfikowane konto na YouTube oraz odpowiednią aplikację. Obecnie nadawanie na żywo z aplikacji mobilnej YouTube na Android i iOS jest możliwe tylko dla kont, które mają powyżej 1000 subskrypcji.

Pracujemy nad tym, aby nasza aplikacja mobilna Stream1 umożliwiała nadawanie na żywo bez konieczności posiadania ponad 1000 subskrypcji. Jeżeli nie posiadasz 1000 subskrypcji, a chcesz już teraz nadawać na żywo na YouTube, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Tak, umieszczanie filmów na YouTube jest dostępne dla każdego posiadacza konta na YouTube. Filmy można umieszczać bezpośrednio z aplikacji mobilnej YouTube na Android i iOS.

Aby nadawać na żywo na Facebook Live, potrzebne jest konto na Facebooku oraz aplikacja mobilna Facebook na Android lub iOS.

Tak, trwają prace nad integracją z takimi platformami jak Periscope/Twitter i innymi.

Istnieje możliwość nadawania na komercyjne (płatne) platformy wideo. Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, abyśmy mogli pomóc Ci w wyborze odpowiedniej dla Twoich potrzeb platformy komercyjnej.

W wyższych pakietach oferujemy możliwość jednoczesnego nadawania na kilka platform. Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, aby sprecyzować, na jakie platformy chcesz nadawać jednocześnie.

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy – odezwiemy się do Ciebie.

Dotychczasowe elementy systemu Stream1

Nie. Platforma wideo Stream1.tv zostanie zamknięta z dniem 31 maja 2017.

Twoje konto zostanie zamknięte po 31 maja 2017. Po tym terminie nie możemy zagwarantować dostępu do konta.

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego, abyśmy mogli zaproponować Ci odpowiedni pakiet – oferujemy zniżki dla dotyczczasowych użytkowników. Pomożemy Ci w założeniu i konfiguracji nowych kont. Dziękujemy, że jesteś z nami!

W najbliższym czasie skontaktuje się z Tobą przedstawiciel Stream1, aby ustalić szczegóły nowej umowy. Dziękujemy, że jesteś z nami!

Twoje konto zostanie zamknięte po 31 maja 2017. Po tym terminie nie możemy zagwarantować dostępu do konta.

Twoje materiały wideo zostaną usunięte z serwerów do 31 maja 2017. Jeżeli jest jakiś szczególnie ważny materiał, którego kopię chcesz uzyskać, skontaktuj się z nami do 31 maja poprzez formularz kontaktowy.

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego – pomożemy Ci w przeniesieniu materiałów wideo na inną platformę, np. YouTube.

Pracujemy nad nową wersją aplikacji, która będzie umożliwiała nadawanie na YouTube, Facebook Live i inne platformy wideo, a której obsługa będzie równie przyjazna jak dotychczas. Jeżeli chcesz korzystać z naszej aplikacji już teraz, skontaktuj się z nami.